w3

Wedding planner – w czym może Wam pomóc?

Na wsparcie wedding plannera decyduje się coraz więcej par. Dlaczego? Dzięki profesjonalnemu wsparciu Para Młoda może w pełni cieszyć się dniem zaślubin i oddać się weselnemu szaleństwu. Konsultant ślubny zadba o zaplanowanie wszystkich szczegółów, zajmie się formalnościami i koordynacją wielkiego dnia. Organizowanie wesela przy wsparciu profesjonalisty jest znacznie prostsze i przyjemniejsze. Jak w takim razie może pomóc Wam wedding plannerka?

Wedding plannerka z certyfikatem

Nazywam się Justyna Zegarlicka, jestem profesjonalną wedding planerką z certyfikatem Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Wspieram pary w organizacji i koordynacji dnia zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Nie wierzę w szablonowe oferty i banalne propozycje, przygotowuję dopasowane rozwiązania szyte na miarę. Ślub powinien być wyjątkowy, a organizacja wesela przyjemna, dlatego szukam niesztampowych połączeń, w których tradycja przeplata się z nowoczesnością. W moich projektach każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworzy spójną całość, która oparta jest na oczekiwaniach i marzeniach Pary Młodej.

Kompleksowa organizacja ślubu i przyjęcia weselnego

Ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne wymagają dokładnego zaplanowania i pochylenia się nawet nad najmniejszym szczegółem. Zadbam, by w tym szczególnym dniu wszystko było idealnie zorganizowane – od dekoracji weselnych, przez wyjątkowy tort, po winietki dla gości. Moim zadaniem będzie przedstawienie Wam dopasowanych do Waszych potrzeb możliwości, a także kompleksowa koordynacja wydarzenia. Cały proces zaczyna się od spotkania z Młodą Parą oraz zdefiniowania wizji i konkretnych wymagań. Porozmawiamy o oczekiwaniach, terminach i budżecie przedsięwzięcia.

 Współpraca z Parą Młodą

Kolejnym etapem jest przedstawienie propozycji miejsc przyjęcia weselnego. Dzięki osobistej weryfikacji obiektu i jego standardu możecie mieć pewność, że lokalizacje będą wybrane z największą starannością. Moim zdaniem będzie również dokonanie rezerwacji i dopełnienie wszelkich formalności. Będę Waszym wsparciem w organizacji ceremonii zaślubin i realizacji wymogów formalnych. Służę pomocą i doświadczeniem zarówno przy ślubie w kościele, jak i w USC.

Na podstawie naszych ustaleń zarekomenduję najlepszych i sprawdzonych podwykonawców. Będę czuwać nad współpracą z fotografem, konferansjerem i makijażystką. Przedstawię ofertę firm zajmujących się oprawą muzyczną i dekoracjami, zadbam o idealne atrakcje podczas wesela i przygotuję propozycje transportu dla Młodej Pary oraz gości. Na mnie będzie spoczywać weryfikacja i podpisanie umów z podwykonawcami.

Koordynacja przygotowań i dnia zaślubin

Następnym i najbardziej wymagającym etapem będą przygotowania przed ceremonią zaślubin i przyjęciem weselnym. Proces ten obejmuje:

opracowanie scenariusza i harmonogramu;

przygotowanie budżetu uroczystości i kontrola wydatków;

rekomendacja i organizacja elementów rozrywkowych;

zaprojektowanie układu sali i stołów;

pomoc w rozmieszczeniu gości;

dystrybuowanie płatności do podwykonawców.

W ramach kompleksowej organizacji ślubu i wesela zajmę się również koordynacją w dniu uroczystości. Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań Młodej Pary.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Nie każda Para Młoda potrzebuje kompleksowej organizacji wesela. Jako wedding plannerka wiem, że czasami wystarczy wsparcie tylko na kilku płaszczyznach. Pomogę Wam w zaplanowaniu brakujących elementów i dopasuję je tak, by tworzyły harmonijną całość. Zajmę się koordynacją całego przedsięwzięcia, przygotuję dokładny harmonogram i zadbam, by Waszym zadaniem było jedynie cieszenie się z tych wyjątkowych chwil.

Przygotowania zaczniemy od spotkania z Młodą Parą, na którym ustalimy zakres potrzebnego wsparcia. Pochylimy się nad oczekiwaniami i wymaganiami, aby stworzyć spójną wizję projektu. Porozmawiamy również o szczegółach, takich jak termin i budżet przedsięwzięcia.

Współpraca z Parą Młodą

Gdy Młoda Para postanawia sama zadbać o realizację poszczególnych punktów scenariusza, a pozostałe oddać konsultantowi ślubnemu, bardzo ważna jest praca zespołowa. Są takie pary, które planują huczne wesele i takie, które celują w uroczystość w niewielkim gronie. Jedni wolą tradycyjne rozwiązania, inni szukają tych niekonwencjonalnych. Bywają narzeczeni, którzy mają wypracowany pomysł na przyjęcie i tacy, którzy potrzebują częściowego wsparcia wedding plannerki.

Wszystkie te podejścia są słuszne i prawdziwe, bo mają spełnić Wasze marzenie o niezapomnianym dniu. Czasem zewnętrzne wsparcie w poszczególnych obszarach stanowi dopełnienie idealnej ceremonii i przyjęcia weselnego, gwarantując Wasz spokój i komfort.

Zakres wsparcia podczas ślubu i wesela

Wspólnie zdefiniujemy, które elementy przyjęcia są dla Was ważne, a które chcecie przekazać do realizacji wedding plannera. Częściowa organizacja może obejmować oprawę artystyczną, przygotowanie scenariusza lub opiekę nad podwykonawcami. To Młoda Para decyduje, w jakim wymiarze oczekuje wsparcia, ja wychodzę naprzeciw jej oczekiwaniom. Każda dobra współpraca zaczyna się od rozmowy i powinna być oparta na szczerości. Służę pomocą, wsparciem i doświadczeniem, którego miarą są zadowoleni Klienci.

Koordynacja przygotowań i dnia zaślubin

Nasza współpraca będzie dotyczyć elementów, w których potrzebujecie wsparcia profesjonalnego konsultanta ślubnego. Bez względu na zakres działań, możecie liczyć na moje całkowite zaangażowanie. To Wasz dzień, a ja zadbam, aby był absolutnie wyjątkowy!

Możecie skorzystać z mojej pomocy w takich kwestiach, jak:

opracowanie scenariusza uroczystości zaślubin i wesela;

kontrola wydatków i czuwanie nad budżetem;

rekomendacja i organizacja elementów dekoracyjnych i rozrywkowych;

zaprojektowanie układu sali i pomoc z rozmieszczeniu gości;

współpraca z podwykonawcami;

koordynacja dnia ślubu i przyjęcia weselnego.

Sprawię, by uroczystość przebiegła perfekcyjnie i zadbam o Wasz komfort w tym wyjątkowym dniu.

Koordynacja ślubu i wesela

Zaplanowaliście i zorganizowaliście ślub i wesele samodzielnie, ale szukacie konsultanta ślubnego, który będzie koordynował ten wyjątkowy dzień? Rozwiązanie to pozwoli Wam cieszyć się tą magiczną chwilą, gdy ja będę czuwać nad każdym szczegółem. Zajmę się koordynacją uroczystości, zgram wszystkie elementy oraz sprawię, by ślub i przyjęcie weselne były dopięte na ostatni guzik. Wy będziecie mogli skupić się na ceremonii zaślubin i przyjęciu weselnym, ja dopilnuję formalności i zadbam o synchronizację całego przedsięwzięcia.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Piękny, niezapomniany, ale też stresujący i trudny. Jako ślubny profesjonalista nie mogę się z tym nie zgodzić. Wiem jednak, że da się te dwie sfery – piękna i nerwów – rozdzielić. Pierwsza zawsze powinna należeć do Pary Młodej i jej gości, a drugą można powierzyć w ręce wedding plannerki.

Współpraca z Parą Młodą

Właśnie taki podział zakłada oferta koordynacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego – Wy możecie cieszyć się magiczną chwilą, ja zadbam o każdy szczegół podczas uroczystości. Oczekiwania i wizję całego przedsięwzięcia doprecyzujemy na spotkaniu. Będziemy mieli okazję porozmawiać, poznać się lepiej i zaplanować zakres mojego działania. Możecie liczyć na moje pełne zaangażowanie podczas ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego.

Zakres wsparcia podczas ślubu i wesela

Zajmę się opracowaniem szczegółowego scenariusza dnia ślubu i jego realizacją. Skontaktuję się ze wszystkimi podwykonawcami i na bieżąco będę koordynować ich pracę. Po zakończeniu przyjęcia mogę zająć się również rozliczeniem i domknięciem wszystkich formalności, abyście mogli cieszyć się pierwszymi chwilami w związku małżeńskim. Po mojej stronie będzie leżeć również nadzór nad przygotowaniami w kościele i na miejscu przyjęcia oraz pełna koordynacja transportu gości do miejsca uroczystości weselnej.

Stałym i bardzo ważnym dla mnie elementem każdej współpracy jest odpowiadanie na bieżące potrzeby Pary Młodej oraz opieka nad gośćmi. Możecie liczyć na pełne wsparcie, podobnie jak ja liczę na to, że Wasze oczekiwania przełożą się na niezapomniane emocje i wspomnienia.

Comments are closed.