slub-w-toskanii3

Ile kosztuje wedding planner?

Dzień ślubu i wesela powinien być dla Młodych dniem szczęścia i miłości. Nie powinno być w nim trosk. Jednak zdarza się, że przygotowując się do tego wielkiego wydarzenia, narzeczeni stresują się wieloma sprawami i sytuacjami związanymi z organizacją ślubu i wesela. Czy w takim przypadku Wedding planner jest sposobem na piękniejsze przeżycie uroczystości? Jeżeli tak, to ile właściwie kosztuje pomoc ślubnego konsultanta?

Para młoda składa sobie przysięgę wiecznej miłości i wierności. Na palcach pojawiają się obrączki. Goście ukradkiem ocierają łzy wzruszenia, patrząc na ten moment. 

Ja również wzruszam się i cieszę, a przecież jestem w pracy. Śluby to moja praca i to właśnie dlatego pragnę, żeby ten dzień, możliwe, że jedyny w życiu, był najpiękniejszy dla dwójki zakochanych w sobie ludzi i ich gości. 

Bycie wedding plannerem to dla mnie bycie z Młodymi od pierwszego dnia planowania ślubu i wesela, aż po jego zwieńczenie. Trudno wówczas nie wzruszać się i nie cieszyć szczęściem moich Klientów. 

Czy taką pracę trudno jest wycenić? Owszem, ale jeżeli wiecie, że Wedding planer jest dla Was idealną opcją, to będzie to jedna z lepszych inwestycji poczynionych w trakcie przygotowań do ślubu. 

Nie opuszczę Cię aż do ślubu

Każda para, która decyduje się na współpracę ze mną to dla mnie nowa, inna historia. Nie ma dwóch takich samych wesel i takich samych emocji, które towarzyszą nam tego dnia i tej nocy. 

Swoich klientów traktuje indywidualnie, dlatego zakres moich obowiązków podczas organizacji wesel jest różny. To właśnie od niego uzależnione jest wynagrodzenie Wedding plannera. 

Świetnie oddaje to zdanie – Para młoda płaci nie za czas Wedding plannera, a za swój, który udało im się dzięki tej usłudze zaoszczędzić. 

Nie tylko oszczędzają czas, ale także wiele stresów, a niekiedy nawet i łez. Warto tutaj zaznaczyć, że wedding planner to zazwyczaj 7% całego ślubnego budżetu. Niekiedy to koszt 8 – 10 tysięcy złotych – czy faktycznie warto zdecydować się na pomoc wedding plannera za taką kwotę? 

Wszystko zaczyna się od pierwszej rozmowy. Wtedy poznaję potrzeby, oczekiwania, wizję ślubu oraz budżet Pary Młodej. 

Od tego momentu poświęcam wiele dni, a czasem i nocy, by zrobić wszystko, by ta dwójka zakochanych ludzi przeżyła wyjątkowy dzień ślubu i wesela. 

Konsultant ślubny zarządzając  budżetem jest w stanie tak nim pokierować, by przyjęcie było udane i zostały zrealizowane wcześniej ustalone cele. 

Młoda Para może liczyć na moje własne koncepcje, które będą dopasowane tylko i wyłącznie do nich, profesjonalną wiedzę, znajomość branży i wszelki kontakt z podwykonawcami. 

Świadomość, że naszym najważniejszym dniem zajmuje się osoba doświadczona i kompetentna daje Młodej Parze… spokój, a on jest bezcenny. 

Cennik dobrego Wedding plannera zawiera coś jeszcze…

Jest coś co trudno wycenić. Kontakt z moimi klientami jest dla mnie najważniejszy. Spędzam z nimi wiele czasu – spotykając się, wymieniając maile, dzwoniąc, konsultując. Trudno nie zaangażować się w taką pracę. 

To zaangażowanie jest często gwarancją tego, że konsultant ślubny zrobi wszystko, by uszczęśliwić Młodych w ich dniu. 

Rolą wedding plannera jest zapewnić Młodych, że wszystko jest dobrze, być dla nich wsparciem i służyć otuchą, dobrym słowem – to także jest niezwykle ważne. 

Dlatego potem stojąc wśród weselnych gości i patrząc na szczęśliwą Młodą Parę, gdy składają sobie przysięgę, mogę uronić łzę wzruszenia. Wszystko przecież sprowadzało się do tego dnia i teraz jestem tutaj razem z nimi i patrzę na ich szczęście i miłość, a tego nie da się policzyć i zamknąć w żadnym cenniku. 

Comments are closed.