Trochę więcej o mnie

  • Text Hover
Nazywam się Justyna Zegarlicka i jestem wedding planerką z certyfikatem Polskiej Akademii Ślubnej Perfect Day, rekomendowanej przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. 
Przede wszystkim jednak jestem entuzjastką dopasowanych rozwiązań, nie wierzę w jeden szablon, który zadowoli wszystkich. Szukam niesztampowych połączeń tradycji z nowoczesnością i lubię wykraczać poza standardowy zakres usług oferowanych przez rynek. Polegam na intuicji i umiejętności słuchania. Jestem przekonana, że to szczegóły tworzą spójną, dopasowaną całość, dlatego dbam o nie na każdym etapie współpracy.
Wspólnie z Wami opracuję plan ceremonii i przyjęcia, dbając o każdy detal przygotowań i samego ślubu. To zaoszczędzi Wasz czas, który bardzo cenię, i pozwoli poczuć się komfortowo w nowej sytuacji. Zaopiekuję się gośćmi, zaplanuję logistykę i kompleksowo zajmę się współpracą z podwykonawcami. Tym samym wielowątkowy scenariusz, dla Was ograniczy się do dobrych emocji i wzruszeń.
  • Text Hover

Zadbam o to, żebyście mogli cieszyć się tą wyjątkową chwilą.

To emocje będą na pierwszym planie. 
O drugi, jakim jest organizacja ślubu, chętnie zadbam ja.
Mieszkam w Krakowie, choć jeszcze nie wiem czy to jest moje miejsce na ziemi. Interesuję się kuchniami świata, włoskiej niezmiennie mówię: ti amo! Podobnie jak książkom. Najchętniej tym o podróżach. Najlepiej po Włoszech. Energię do działania czerpię od ludzi. Zaangażowanie i zaufanie to dla mnie niezwykle istotne wartości - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym
Kocham swoją pracę za szczęście, które widzę w oczach młodych par i ich gości. To wspólna historia zaprowadziła Was do decyzji o ślubie, który będzie jej kolejnym rozdziałem. Dalsza fabuła zależy od Was, ja z przyjemnością zajmę się bogatym w dobre emocje początkiem.
Moja działalność obejmuje swoim zasięgiem przede wszystkim Polskę południową, jednak nie wyklucza realizacji zleceń z innych lokalizacji. Pracuję niestacjonarnie, dlatego w celu omówienia Waszych oczekiwań chętnie spotkam się na mieście, nad filiżanką kawy.
PARTNERZY