Poznajmy się

Parę słów o mnie

Ten dzień będzie należeć do Was. Radość i wzruszenie będziecie dzielić z najbliższymi. To emocje będą na pierwszym planie. O drugi, jakim jest organizacja przyjęcia, chętnie zadbam osobiście.

Nazywam się Justyna Zegarlicka i jestem wedding planerką należącą do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Przede wszystkim jednak jestem entuzjastką dopasowanych rozwiązań, nie wierzę w jeden szablon, który zadowoli wszystkich. Szukam niesztampowych połączeń tradycji z nowoczesnością i lubię wykraczać poza standardowy zakres usług oferowanych przez rynek. Polegam na intuicji i umiejętności słuchania. Jestem przekonana, że to szczegóły tworzą spójną, dopasowaną całość, dlatego dbam o nie na każdym etapie współpracy.

Przyjęcie weselne to dla Was czas świętowania i radości, spędzony wśród rodziny i przyjaciół. Moim głównym celem jest by tak pozostało. Wasze oczekiwania i życzenia nadają kierunek mojej pracy ale ich realizacja leży całkowicie po mojej stronie.

Kocham swoją pracę za szczęście, które widzę w oczach moich Młodych Par i ich gości. Energię do działania czerpię od ludzi. Zaangażowanie i zaufanie to dla mnie niezwykle istotne wartości - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. 

Tworzę śluby bogate w dobre emocje.

Ważne informacje .

Aby zapewnić każdemu Klientowi zaangażowaną i wyjątkową obsługę, każdego roku przyjmuję ograniczoną liczbę wydarzeń.

Moja działalność obejmuje swoim zasięgiem przede wszystkim Polskę południową, jednak nie wyklucza realizacji zleceń z innych lokalizacji. Pracuję niestacjonarnie, dlatego w celu omówienia Waszych oczekiwań chętnie spotkam się na mieście, nad filiżanką kawy lub zaproszę Was do mojego biura w samym centrum Krakowa. 

Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu dlatego każdą ofertę przygotowuję indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań Pary Młodej, a także mając na uwadze złożoność i wielkość przyjęcia.

Bądźcie najważniejszymi gośćmi na swoim ślubie. Zapraszam do kontaktu!