Koordynacja dnia ślubu
i przyjęcia weselnego

Wszystko pójdzie zgodnie z planem

Zaplanowaliście i zorganizowaliście ślub i wesele samodzielnie, ale szukacie konsultanta ślubnego, który będzie koordynował ten wyjątkowy dzień?

Rozwiązanie to pozwoli Wam cieszyć się tą magiczną chwilą, gdy ja będę czuwać nad każdym szczegółem. Zajmę się koordynacją uroczystości, zgram wszystkie elementy oraz sprawię, by ślub i przyjęcie weselne były dopięte na ostatni guzik. Wy będziecie mogli skupić się na ceremonii zaślubin i przyjęciu weselnym, ja dopilnuję formalności i zadbam o synchronizację całego przedsięwzięcia.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Piękny, niezapomniany, ale też stresujący i trudny. Jako ślubny profesjonalista nie mogę się z tym nie zgodzić. Wiem jednak, że da się te dwie sfery – piękna i nerwów – rozdzielić. Pierwsza zawsze powinna należeć do Pary Młodej i jej gości, a drugą można powierzyć w ręce wedding plannerki.

Współpraca z Panną Młodą

Właśnie taki podział zakłada oferta koordynacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego – Wy możecie cieszyć się magiczną chwilą, ja zadbam o każdy szczegół podczas uroczystości.

Oczekiwania i wizję całego przedsięwzięcia doprecyzujemy na spotkaniu. Będziemy mieli okazję porozmawiać, poznać się lepiej i zaplanować zakres mojego działania. Możecie liczyć na moje pełne zaangażowanie podczas ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego. 

Zakres wsparcia podczas ślubu i wesela

Zajmę się opracowaniem szczegółowego scenariusza dnia ślubu i jego realizacją. Skontaktuję się ze wszystkimi podwykonawcami i na bieżąco będę koordynować ich pracę. Po zakończeniu przyjęcia mogę zająć się również rozliczeniem i domknięciem wszystkich formalności, abyście mogli cieszyć się pierwszymi chwilami w związku małżeńskim.

Po mojej stronie będzie leżeć również nadzór nad przygotowaniami w kościele i na miejscu przyjęcia oraz pełna koordynacja transportu gości do miejsca uroczystości weselnej.

Zainteresowani ?

Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań Młodej Pary.
Jeżeli spełnia to Wasze oczekiwania, napiszcie!