Kompleksowa organizacja
ślubu i wesela

Organizację tego wspaniałego dnia pozostawcie mnie

Wyszukanie i weryfikacja miejsca przyjęcia weselnego

Poszukiwania miejsca poprzedzam zebraniem informacji o Waszej uroczystości, zrealizowanych już planach i wyobrażeniach. Dzięki temu otrzymujecie propozycje miejsc nie tylko godnych polecenia, ale co najważniejsze - spełniających określone przez Was kryteria. Będę Wam towarzyszyć w czasie spotkań z przedstawicielami wskazanych obiektów, aby jeszcze dokładniej zapoznać Was z rekomendowanymi lokalizacjami, zanim dokonacie ostatecznego wyboru. Dodatkowo zweryfikuję również umowę i w razie potrzeby przygotuję odpowiedni aneks.

Będę Wam towarzyszyć w czasie spotkań z przedstawicielami wskazanych obiektów, aby jeszcze dokładniej zapoznać Was z rekomendowanymi lokalizacjami, zanim dokonacie ostatecznego wyboru. Dodatkowo zweryfikuję również umowę i w razie potrzeby przygotuję odpowiedni aneks

Organizacja ceremonii zaślubin

Ułatwię Wam przejście przez wymogi formalne w USC i Kościele. Zorganizuję ślub plenerowy lub symboliczny, dbając o każdy szczegół. Ustalę także szczegółowy scenariusz całej ceremonii, zakładający takie szczegóły, jak np. wybór muzyki na wejście Pary Młodej, czy ustalenia dotyczące treści przysięgi.

Zarządzanie budżetem

Organizacja ślubu i wesela to ogromne przedsięwzięcie. Ważną kwestią jest umiejętne zarządzanie wydatkami, dlatego przygotuję dokładny budżet uroczystości i na bieżąco będę kontrolowała wydatki.

Rekomendacja podwykonawców, których osobiście sprawdziłam

Moim zadaniem, jako profesjonalnej wedding plannerki, jest zaplanowanie i zorganizowanie całej ceremonii. Możecie liczyć na mnie także w kwestii rekomendacji podwykonawców. Wyszukam dla Was fotografa, oprawę muzyczną ceremonii czy firmę zajmującą się ślubną papeterią oraz wielu innych podwykonawców, którzy pod moją opieką zrealizują wizję Waszego wymarzonego ślubu.

Możecie liczyć na moje pełne wsparcie w sprawdzeniu umów z podwykonawcami oraz ustaleniu szczegółów ich pracy tak, aby każdy punkt był spójny i zgodny z Waszymi oczekiwaniami. Zdejmę z Was ciężar kontaktu i czasochłonnego ustalania szczegółów, dopilnuję jakości usług oraz terminowego realizowania prac. Mogę również pośredniczyć w rozliczaniu należności.

Zaplanowanie logistyki

W ramach naszej współpracy, zorganizuję pojazd dla Pary Młodej i transport gości (także tych, których trzeba będzie odebrać z lotniska). Zajmę się rezerwacją odpowiedniego apartamentu dla Pary Młodej oraz wyszukiwaniem miejsca noclegu dla gości i ich lokacją.

Stworzenie spójnej stylistyki przyjęcia

Ślub i wesele powinny tworzyć wspaniałą, spójną całość. Na podstawie Waszych oczekiwań opracuję i dopilnuję realizacji koncepcji stylu uroczystości, zaczynając już na etapie ślubnej papeterii. Zarekomenduję także odpowiednie firmy, które w ustalonym budżecie zajmą się aranżacją i dekoracją miejsca zaślubin oraz wesela.

Wsparcie przy wizerunku Pary Młodej

Moim zadaniem będzie nie tylko organizacja wesela, ale także wsparcie na etapie wyboru strojów, fryzur i makijażu. Zadbam o to, aby Panna Młoda poczuła się wyjątkowo. Pomogę wyborze sukni ślubnej oraz dodatków. polecę fryzjera i makijażystkę. W dniu ślubu będę czuwać także nad harmonogramem realizacji usług beauty roomu dla najbliższych Pań.

Zadbam też o wygląd Pana Młodego - pomogę w wyborze stroju, zwracając szczególną uwagę na spójność stylistyczną z wizerunkiem Panny Młodej. Dodatkowo polecę również sprawdzone salony z obrączkami ślubnymi.

Koordynacja przyjęcia weselnego

Najważniejszym elementem samej koordynacji będzie stworzenie scenariusza dnia ślubu i jego realizacja. Dopilnuję przygotowań w miejscu zaślubin oraz w miejscu przyjęcia w tym rozłożę winietki, dostarczę bukiety czy sprawdzę temperaturę serwowanego alkoholu. Potwierdzę obecność usługodawców, przejmę kontrolę nad ich pracą a także pośrednictwo w rozliczeniu. Będę synchronizować pracę kuchni czy obsługi kelnerskiej z wydarzeniami na sali. Zaopiekuję się Parą Młodą oraz gośćmi i podejmę działania wynikające z pojawiających się na bieżąco wydarzeń losowych. Będę Wam towarzyszyć od momentu porannych przygotowań do 1 w nocy.

Zainteresowani ?

Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań Młodej Pary.
Jeżeli spełnia to Wasze oczekiwania, napiszcie!