Kompleksowa organizacja
ślubu i wesela

Organizację tego wspaniałego dnia pozostawcie mnie

Wyszukanie i weryfikacja miejsca przyjęcia weselnego

Poszukiwania miejsca poprzedzam zebraniem informacji o Waszej uroczystości, zrealizowanych już planach i wyobrażeniach. Dzięki temu otrzymujecie propozycje miejsc nie tylko godnych polecenia, ale co najważniejsze - spełniających określone przez Was kryteria.

Będę Wam towarzyszyć w czasie spotkań z przedstawicielami wskazanych obiektów, aby jeszcze dokładniej zapoznać Was z rekomendowanymi lokalizacjami, zanim dokonacie ostatecznego wyboru. Dodatkowo zweryfikuję również umowę i w razie potrzeby przygotuję odpowiedni aneks.

Organizacja ceremonii zaślubin

Ułatwię Wam przejście przez wymogi formalne w USC i Kościele. Zorganizuję ślub plenerowy lub symboliczny, dbając o każdy szczegół. Ustalę także scenariusz samej ceremonii, zakładający takie elementy, jak np. wybór muzyki na wejście Pary Młodej, czy ustalenia dotyczące treści przysięgi.

Zarządzanie budżetem

Organizacja ślubu i wesela to duże przedsięwzięcie. Ważną kwestią jest umiejętne zarządzanie wydatkami, dlatego przygotuję dokładny budżet uroczystości i na bieżąco będę go kontrolowała.

Rekomendacja podwykonawców, których osobiście sprawdziłam

Wyszukam dla Was: - obsługę video, - fotografa, - oprawę muzyczną ceremonii np. kwartet smyczkowy, - oprawę muzyczną przyjęcia np. zespół o konkretnym stylu, - firmę oświetleniową, - konferansjera np. z językiem francuskim, - opiekunkę dla dzieci, - florystkę i dekoratorkę, - firmę zajmującą się zaproszeniami oraz papeterią, - baristów, - catering, oraz wielu innych podwykonawców, którzy pod moją opieką zrealizują wizję Państwa ślubu. 

Co więcej sprawdzę umowy z podwykonawcami oraz ustalę szczegóły ich pracy, tak aby każdy punkt był spójny i zgodny z Państwa oczekiwaniam. Zdejmę z Was ciężar kontaktu i czasochłonnego ustalania szczegółów oraz dopilnuje jakości oraz terminowego realizowania prac. Mogę również pośredniczyć w rozliczaniu należności. 

Zaplanowanie logistyki

W ramach naszej współpracy, zorganizuję pojazd dla Pary Młodej i transport gości (także tych, których trzeba będzie odebrać z lotniska). Zajmę się rezerwacją odpowiedniego apartamentu dla Pary Młodej oraz wyszukiwaniem miejsca noclegu dla gości i ich lokacją na miejscu.

Stworzenie spójnej stylistyki przyjęcia

Ślub i wesele powinny tworzyć wspaniałą, spójną całość. Na podstawie Waszych oczekiwań opracuję i dopilnuję realizacji koncepcji stylu uroczystości, zaczynając już na etapie ślubnej papeterii. Zarekomenduję także odpowiednie firmy, które w ustalonym budżecie zajmą się aranżacją i dekoracją miejsca zaślubin oraz wesela.

Wsparcie przy wizerunku Pary Młodej

Moim zadaniem będzie nie tylko organizacja wesela, ale także wsparcie na etapie wyboru strojów, fryzur i makijażu. Zadbam o to, aby Panna Młoda poczuła się wyjątkowo. Pomogę wyborze sukni ślubnej oraz dodatków. Polecę fryzjera i makijażystkę. W dniu ślubu będę czuwać także nad harmonogramem realizacji usług beauty roomu dla najbliższych Pań.

Zadbam też o wygląd Pana Młodego - pomogę w wyborze stroju, zwracając szczególną uwagę na spójność stylistyczną z wizerunkiem Panny Młodej. Dodatkowo polecę również sprawdzone salony z obrączkami ślubnymi.

Koordynacja dnia ślubu

Zainteresowani ?

Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań Młodej Pary.
Będzie mi bardzo miło Was poznać!

    Wysyłając wiadomość potwierdzam, że zapoznałem/am się i akceptuję politykę prywatności.