Częściowa
organizacja ślubu

Zgodnie z planem Państwa Młodych

Gdy Młoda Para postanawia sama zadbać o realizację poszczególnych punktów scenariusza, a pozostałe oddać konsultantowi ślubnemu, bardzo ważna jest praca zespołowa.

Są takie pary, które planują huczne wesele i takie, które celują w uroczystość w niewielkim gronie. Jedni wolą tradycyjne rozwiązania, inni szukają tych niekonwencjonalnych. Bywają narzeczeni, którzy mają wypracowany pomysł na przyjęcie i tacy, którzy potrzebują częściowego wsparcia wedding plannerki. Wszystkie te podejścia są słuszne i prawdziwe, bo mają spełnić Wasze marzenie o niezapomnianym dniu. Czasem zewnętrzne wsparcie w poszczególnych obszarach stanowi dopełnienie idealnej ceremonii i przyjęcia weselnego, gwarantując Wasz spokój i komfort.

Wspólnie zdefiniujemy, które elementy chcecie przekazać do realizacji wedding plannera. Częściowa organizacja może obejmować każdy element ślubnych przygotowań. To Młoda Para decyduje, w jakim wymiarze oczekuje wsparcia, ja wychodzę naprzeciw jej oczekiwaniom.

Bez względu na zakres działań, możecie liczyć na moje całkowite zaangażowanie. To Wasz dzień, a ja zadbam, aby był absolutnie wyjątkowy!

Możecie skorzystać z mojej pomocy w takich kwestiach, jak:

Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu. Dlatego każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań Młodej Pary. Zapraszam do kontaktu.

Zainteresowani ?

Wasze zadowolenie i spokój ducha są dla mnie wyznacznikiem dobrze zrealizowanego projektu. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem oczekiwań Młodej Pary.
Będzie mi bardzo miło Was poznać!

    Wysyłając wiadomość potwierdzam, że zapoznałem/am się i akceptuję politykę prywatności.